Ta wyciskarka do najtańszych nie należy, jednakże potrafi też zadbać o to, aby użytkownik w żadnym wypadku nie poczuł się zawiedziony po jej zakupie. Wyciskarki pionowe stają się coraz popularniejsze i wybierane przez ludzi, którym zależy na stosunkowo szybki wytwarzaniu jakościowego soku. Prezentowany model dostępny jest w 3 różnych kolorach, zajmuje mało miejsca i gwarantuje doskonałej jakości sok.

Jeszcze niższe obroty

Wyciskarki wolnoobrotowe mają to do siebie, że pracują na niewysokich obrotach, co zdecydowanie sprzyja wyciskaniu lepszego soku. W tym przypadku producent postanowił pójść jeszcze dalej, bo zamontowany w Sana EUJ-808 silnik pracuje z prędkością 43 obrotów na minutę. Jest to absolutny rekord wśród wyciskarek, bowiem oferuje ona obroty około 2 razy niższe w porównaniu z innymi wyciskarkami dostępnymi na rynku.

Łatwe płukanie

Chcesz zrobić sok warzywny zaraz po owocowym, ale nie chcesz, żeby smaki się mieszały? Tutaj i ta kwestia jest rozwiązana w niezwykle przystępny sposób. Otóż nie musisz rozbierać poszczególnych części, żeby przepłukać wyciskarkę i przystąpić do wyciskania kolejnego soku. Wystarczy tylko włączyć funkcję płukania, nalać wody do wyciskarki i po chwili możesz kontynuować wyciskanie.

Jedynie kiedy już przyjdzie Ci dokonać jej ostatecznego umycia po całym procesie, to niestety musisz być przygotowany na to, że czeka Cię nieco pracy. Znajduje się w niej wiele elementów, których mycie nie jest zbyt krótkie.