Jest to wyciskarka, która od momentu pojawienia się na rynku cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych i doskonale sprawdzi się u każdej osoby, której zależy na wysokiej jakości sokach.

Różne rodzaje sit

Została wyposażona 3 różne rodzaje sit, które gwarantują świetne właściwości jeśli chodzi o wyciskanie soku. Dzięki temu jest on jeszcze bardziej klarowny i smaczniejszy. Sita można wymieniać w zależności od tego, jakie konkretnie warzywa czy owoce chciałbyś wyciskać. To ważne, tym bardziej, że jeśli komuś zależy na wszechstronnym działaniu, to na pewno się ucieszy.

Przygotowanie koktajlu

Warto zauważyć, że Omega VRT 352 F została wyposażona w specjalną zatyczkę soku, dzięki czemu w czasie wyciskania można ją zatkać, a następnie do wyciskanych owoców dodać np. jogurtu i w ten sposób stworzyć dla siebie pyszny koktajl. To bardzo proste rozwiązanie równie dobrze może służyć do przyrządzania różnego rodzaju musów, przecierów itd.

Dzięki tej zatyczce także i mycie jest skuteczniejsze, bowiem podczas płukania można ją zatkać i włączyć wyciskarkę. Warto sobie przecież oszczędzać czas, a umycie wyciskarki pionowej do najszybszych czynności nie należy.

Czy warto?

Oczywiście wszystko będzie w dużej mierze zależało od tego, co konkretnie oczekujesz. Dla większości osób Omega VRT 352 F będzie zdecydowanie wystarczająca i zapewni im bardzo dobrej jakości sok każdego dnia.