Dzisiaj mamy dla Ciebie propozycję kolejnej pionowej wyciskarki od japońskiej firmy NUC. Urządzenie wyróżnia się bardzo dużym otworem wsadowym, do którego bez problemów włożysz np. całe jabłko. Większe warzywa i owoce wymagają krojenia, ale nie można mieć przecież wszystkiego.

Wolne obroty przepisem na pyszny sok?

Nikt nie powinien być zaskoczony faktem, że tylko wyciskarki wolnoobrotowe są w stanie zapewnić sok najwyższej jakości. W tym wypadku również urządzenie pracuje na wolnych częstotliwościach, dzięki czemu można cieszyć się pełnowartościowym sokiem.

Nie można zapominać o specjalnym wałku ślimakowym, który został opatentowany. Wykorzystuje on technologię J.M.C.S. Gwarantuje bardzo efektywne wyciskanie soku z odzyskiwaniem jak największej ilości witamin i minerałów.

Wyciskarka jest bardzo cicha i z całą pewnością możesz używać jej nocą w mieszkaniu bez obaw, że pobudzisz wszystkich sąsiadów.

Wszechstronność przede wszystkim  

Kuvings B6000 radzi sobie bardzo dobrze ze zdecydowaną większości warzyw i owoców. Oferuje wyciskanie z kiełków, ziół, traw, warzyw i wielu rodzajów owoców. Sok jest gęsty, z bardzo dużą zawartością błonnika. To urządzenie jest stworzone dla wszystkich osób, którym zależy na nieco bardziej gęstym soku. Zostało również wyposażone w bardzo praktyczną regulację wypływania soku, co rozwiązuje problem rozlewania go i kapania z kraniku.

W ramach wyposażenia dostajemy również specjalne przyrządy do czyszczenia, dzięki czemu jest to znacznie łatwiejsze i szybsze.