Urządzeń do wyciskania soku nie brakuje na rynku. Prawda jest jednak taka, że tylko niektóre modele rzeczywiście są w stanie Ci zagwarantować najwyższą jakość soku i nie są dostępne w zatrważających cenach. Jedną z nich jest Sana EUJ-707, która zdobyła wiele nagród na całym świecie i teraz dostępna jest również dla użytkowników z Polski. Jednakże, czy te wszystkie zachwyty nie są przesadzone? Przekonajmy się!

Ogólna budowa

Sana jest wyciskarką poziomą, która dysponuje jednym wałkiem ślimakowym. Została wyposażona w dwa różnego rodzaju typy sit oraz wkład do mielenia. To czyni z niej jeszcze bardziej potężne urządzenie, bowiem wykorzystasz ją np. podczas przygotowywania masła orzechowego, czy robienia makaronów.

Jakie warzywa wyciska?

W tym wypadku mamy do czynienia z urządzeniem niezwykle wszechstronnym i oferującym bardzo wiele możliwości. Poradzi sobie zarówno z owocami egzotycznymi, jak i również krajowymi. Doskonale sprawdza się przy wyciskaniu wszelkich warzyw liściastych i włóknistych, z którymi sokowirówki niestety nie mają żadnych szans sobie poradzić. Nie ma też problemów z trawą pszeniczną, z której sok jest tak bardzo bogaty w wiele pozytywnych związków witaminowych.

Urządzenie kosztuje niecałe 1600 zł. Mozę to wydawać się niemało, jednakże należy wziąć pod uwagę wpływ takiej wyciskarki na Twoje zdrowie. Nie zaprzeczysz, że jest ono dla Ciebie najważniejsze i na pewno zależy Ci na tym, aby codziennie jak najlepiej o siebie dbać.